Сб, 23.09.17, 13:11:15 | Вітаю Вас Гість

Документи

Головна » Файли » Документи

Календар (перша ліга)
[ Викачати з сервера (20.4Kb) ] 30.05.15, 14:41:51

Учасники  змагань

1. «Карпати» (Джурів)
2. ФК «Потічок» (Потічок)
3. ФК «Борщів» (Борщів)
4. «Прут» (Видинів)
5. «Вовки» (Вовчківці)
6. ФК «Устя» (Устя)
7. «Ліга» (Будилів)
8. «Черемош» (Залуччя)
9. «Покуття» (Підвисоке)
10. «Галичина» (Стецева)
11. «Колос» (Белелуя)
12. «Прут» (Прутівка)
13. «Пролісок» (Задубрівці)

 

І тур 26.04 (неділя), 15:30; 17:00

1. ФК «Потічок»      -    «Пролісок»
2. ФК «Борщів»       -    «Прут» Пр.
3. «Прут» В.              -    «Колос»
4. «Вовки»                -    «Галичина»
5. ФК «Устя»            -    «Покуття»
6. «Ліга»                    -    «Черемош»

II тур 03.05 (неділя), 15:30; 17:00

7. «Покуття»             -    «Ліга»
8. «Галичина»          -    ФК «Устя»
9. «Колос»                -    «Вовки»
10. «Прут» Пр.         -    «Прут» В.
11. «Пролісок»        -    ФК «Борщів»
12. «Карпати»          -    ФК «Потічок»

 

III тур 10.05 (неділя), 15:30; 17:00

13. ФК «Борщів»     -    «Карпати»
14. «Прут» В.           -    «Пролісок»
15. «Вовки»              -    «Прут» Пр.
16 .ФК «Устя»          -    «Колос»
17. «Ліга»                  -    «Галичина»
18. «Черемош»        -    «Покуття»

IV тур 17.05. (неділя), 15:30; 17:00

19. «Галичина»        -    «Черемош»
20. «Колос»              -    «Ліга»
21. «Прут» Пр.         -    ФК «Устя»
22. «Пролісок»        -    «Вовки»
23. «Карпати»          -    «Прут»
24. ФК «Потічок»    -    ФК «Борщів»

21.05 (четвер), 18:00
Кубок району
Попередній етап

1. «Єдність»              -    «Галичина»
2. ФК «Ганьківці»    -    «Колос» Б.
3. «Ст. Сеньйора»    -    «Факел»
4. «Рибниця»            -    «Пролісок»
5. «Чайка»                -    «Покуття»
6. «Маяк»                  -    ФК «Рудники»
7. «Колос» Кр.          -    «Черемош»
8. «Чорнява»            -    «Аеліта»
9. ФК «Кулачин»     -    ФК «Келихів»
10. «Черемош»        -    ФК «Устя»
11. ФК «Потічок»    -    «Карпати»

V тур 24.05. (неділя), 15:30; 17:00

25. «Прут» В.            -    ФК «Потічок»
26. «Вовки»              -    «Карпати»
27. ФК «Устя»          -    «Пролісок»
28. «Ліга»                  -    «Прут» Пр.
29. «Черемош»        -    «Колос»
30. «Покуття»          -    «Галичина»

28.05 (четвер), 18:00
Кубок району
1/8 фіналу
(перші матчі)

VI тур 31.05. (неділя), 15:30; 17:00

31. «Колос»              -    «Покуття»
32. «Прут» Пр.         -    «Черемош»
33. «Пролісок»        -    «Ліга»
34. «Карпати»          -    ФК «Устя»
35. ФК «Потічок»    -    «Вовки»
36. ФК «Борщів»     -    «Прут» В.

VII тур 07.06. (неділя), 15:30; 17:00

37. «Вовки»              -    ФК «Борщів»
38. ФК «Устя»          -    ФК «Потічок»
39. «Ліга»                  -    «Карпати»
40. «Черемош»        -    «Пролісок»
41. «Покуття»          -    «Прут» Пр.
42. «Галичина          -    «Колос»

11.06 (четвер), 18:00
Кубок району
1/8 фіналу
(матчі-відповіді)

VIII тур 14.06. (неділя), 15:30; 17:00

43. «Прут» Пр.         -    «Галичина»
44. «Пролісок»        -    «Покуття»
45. «Карпати»          -    «Черемош»
46. ФК «Потічок»    -    «Ліга»
47. ФК «Борщів»     -    ФК «Устя»
48. «Прут» В.           -    «Вовки»

IX тур 21.06. (неділя), 15:30; 17:00

49. ФК «Устя»          -    «Прут» В.
50. «Ліга»                  -    ФК «Борщів»
51. «Черемош»        -    ФК «Потічок»
52. «Покуття»          -    «Карпати»
53. «Галичина»        -    «Пролісок»
54. «Колос»              -    «Прут» Пр.

25.06 (четвер), 18:00
Кубок району
1/4 фіналу
(перші матчі)

X тур 28.06. (неділя), 15:30; 17:00

55. «Пролісок»        -    «Колос»
56. «Карпати»          -    «Галичина»
57. ФК «Потічок»    -    «Покуття»
58. ФК «Борщів»     -    «Черемош»
59. «Прут» В.          -    «Ліга»
60. «Вовки»              -    ФК «Устя»

XI тур 19.07. (неділя), 15:30; 17:00

61. «Ліга»                  -    «Вовки»
62. «Черемош»        -    «Прут» В.
63. «Покуття»          -    ФК «Борщів»
64. «Галичина»        -    ФК «Потічок»
65. «Колос»              -    «Карпати»
66. «Прут» Пр.         -    «Пролісок»

23.07 (четвер), 18:00
Кубок району
1/4 фіналу
(матчі-відповіді)

XII тур 26.07. (неділя), 15:30; 17:00

67. «Карпати»          -    «Прут» Пр.
68. ФК «Потічок»    -    «Колос»
69. ФК «Борщів»     -    «Галичина»
70. «Прут» В.          -    «Покуття»
71. «Вовки»              -    «Черемош»
72. ФК «Устя»          -    «Ліга»

XIII тур 02.08. (неділя), 15:30; 17:00

73. «Черемош»        -    ФК «Устя»
74. «Покуття»          -    «Вовки»
75. «Галичина»        -    «Прут» В.
76. «Колос»              -    ФК «Борщів»
77. «Прут»                -    ФК «Потічок»
78. «Пролісок»        -    «Карпати»

 

Контактні телефони представників футбольних клубів (команд)

1. «Карпати» (Джурів)
Співак Руслан Вячеславович – 096 933 21 18

2. ФК «Потічок» (Потічок)
Остафійчук Іван Михайлович – 098 818 57 33

3. ФК «Борщів» (Борщів)
Книшук Петро Васильович – 098 670 57 10

4. «Прут» (Видинів)
Беца Василь Миколайович – 096 400 61 45

5. «Вовки» (Вовчківці)
Левко Роман Петрович – 098 859 15 73

6. ФК «Устя» (Устя)
Рожко Іван Михайлович – 096 870 34 60)

7. «Ліга» (Будилів)
Дутчак Дмитро Тарасович – 097 224 16 12

8. «Черемош» (Залуччя)
Пошиван Дмитро Васильович – 097 861 96 63

9. «Покуття» (Підвисоке)
Юрійчук Дмитро Іванович – 098 961 60 78

10. «Галичина» (Стецева)
Бучковський Степан Степанович – 098 634 37 22

11. «Колос» (Белелуя)
Ісарук Петро Петрович – 097 509 46 78

12. «Прут» (Прутівка)
Кейван Василь Васильович – 067 458 54 66

13. «Пролісок» (Задубрівці)
Юрійчук Ярослав Васильович 096 450 42 52

 

Комітет з проведення змагань СРФФ

Категорія: Документи | Додав: -=iGoRkO=-
Переглядів: 1569 | Завантажень: 12 | Рейтинг: 0.0/0


Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Увійти на сайт
Категорії розділу
Сезон-2016 [2]
Документи [3]
Регламент [14]
Сезон-2011 [4]
Сезон-2012 [2]
Сезон-2013 [3]
Сезон-2014 [3]
Ми ВКонтакті

Статистика

Всього онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Зараз на сайті: