Чт, 15.11.18, 20:57:26 | Вітаю Вас Гість

Документи

Головна » Файли » Регламент

Розділ ХІ
17.04.12, 20:24:53

<< До попереднього розділу                                                  До наступного розділу >>

ХІ. Нагородження

 
     11.1. Команді, яка зайняла перше місце в чемпіонаті району серед дорослих команд присвоюється звання «Чемпіон Снятинського району серед дорослих команд». Команда нагороджується грамотою СРФФ. Представники команди та футболісти нагороджуються «золотими» медалями та грамотами.
     11.2. Команди, які зайняли у чемпіонаті району серед дорослих команд 2-ге та 3-тє місця стають «срібними» та «бронзовими» призерами. Команди нагороджуються грамотами СРФФ, а гравці «срібними» та «бронзовими» медалями відповідно.
     11.3. Команді, яка зайняла перше місце в чемпіонаті району серед юнацьких команд присвоюється звання «Чемпіон Снятинського району серед юнацьких команд». Команда нагороджується грамотою СРФФ. Представники команд та футболісти нагороджуються «золотими» медалями та грамотами..
     11.4. Команди, які зайняли у чемпіонаті району серед юнацьких команд 2-ге та 3-тє місця стають «срібними» та «бронзовими» призерами. Команди нагороджуються грамотами СРФФ, а представники та гравці «срібними» та «бронзовими» медалями відповідно.
     11.5. Футбольний клуб (юнацький, дорослий склад), який зайняв перше місце у чемпіонаті району у комплексному заліку стає «Чемпіоном Снятинського району у комплексному заліку». Футбольний клуб та футболісти нагороджуються грамотами СРФФ.
     11.6. Команда, яка зайняла перше місце у першості району нагороджується грамотою СРФФ. Представники команди та футболісти нагороджуються малими «золотими» медалями та грамотами.
     11.7. Команди, які зайняли у першості району 2-ге та 3-тє місця стають «срібними» та «бронзовими» призерами. Команди нагороджуються грамотами СРФФ, а представники та гравці малими «срібними» та «бронзовими» медалями відповідно.
Категорія: Регламент | Додав: -=iGoRkO=-
Переглядів: 889 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0


Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Увійти на сайт
Категорії розділу
Сезон-2016 [2]
Документи [3]
Регламент [14]
Сезон-2011 [4]
Сезон-2012 [2]
Сезон-2013 [3]
Сезон-2014 [3]
Ми ВКонтакті

Статистика

Всього онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Зараз на сайті: