Сб, 20.04.24, 01:28:16 | Вітаю Вас Гість

Розділ ХІ
17.04.12, 20:24:53

<< До попереднього розділу                                                  До наступного розділу >>

ХІ. Нагородження

11.1. Команді, яка зайняла перше місце в чемпіонаті району серед дорослих команд присвоюється звання «Чемпіон Снятинського району серед дорослих команд». Команда нагороджується грамотою СРФФ. Представники команди та футболісти нагороджуються «золотими» медалями та грамотами.
     11.2. Команди, які зайняли у чемпіонаті району серед дорослих команд 2-ге та 3-тє місця стають «срібними» та «бронзовими» призерами. Команди нагороджуються грамотами СРФФ, а гравці «срібними» та «бронзовими» медалями відповідно.
     11.3. Команді, яка зайняла перше місце в чемпіонаті району серед юнацьких команд присвоюється звання «Чемпіон Снятинського району серед юнацьких команд». Команда нагороджується грамотою СРФФ. Представники команд та футболісти нагороджуються «золотими» медалями та грамотами..
     11.4. Команди, які зайняли у чемпіонаті району серед юнацьких команд 2-ге та 3-тє місця стають «срібними» та «бронзовими» призерами. Команди нагороджуються грамотами СРФФ, а представники та гравці «срібними» та «бронзовими» медалями відповідно.
     11.5. Футбольний клуб (юнацький, дорослий склад), який зайняв перше місце у чемпіонаті району у комплексному заліку стає «Чемпіоном Снятинського району у комплексному заліку». Футбольний клуб та футболісти нагороджуються грамотами СРФФ.
     11.6. Команда, яка зайняла перше місце у першості району нагороджується грамотою СРФФ. Представники команди та футболісти нагороджуються малими «золотими» медалями та грамотами.
     11.7. Команди, які зайняли у першості району 2-ге та 3-тє місця стають «срібними» та «бронзовими» призерами. Команди нагороджуються грамотами СРФФ, а представники та гравці малими «срібними» та «бронзовими» медалями відповідно.
Категорія: Регламент | Додав: -=iGoRkO=-
Переглядів: 1628 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0