Ср, 22.11.17, 04:01:00 | Вітаю Вас Гість

Документи

Головна » Файли » Сезон-2016 » Документи

Календар (Друга ліга, 1-ше коло)
[ Викачати з сервера (20.6Kb) ] 09.05.16, 22:28:29

Учасники  змагань

1. «Факел» (с. Троїця)
2. «Кулачин» (м.Снятин)
3. «Юність» (с.Рудники)
4. «Ст. Сеньйора» (смт.Заболотів)
5. «Маяк» (с.Русів)
6. «Черемош» (с.Попельники)
7. «Тризуб» (с.Потічок)
8. «Рибниця» (с.Новоселиця)
9. «Чайка» (с.Іллінці)
10. «Чорнява» (с.Любківці)
11. «Аеліта» (с.Олешків)
12. «Січовик» (с.Завалля)
13. ФК «Ганьківці»
14. ФК «Келихів»

І тур 24.04 (неділя), 13:00
1. ФК «Келихів»    -    «Факел»
2. «Кулачин»        -    ФК «Ганьківці»
3. «Юність»         -    «Січовик»
4. «Ст. Сеньйора»    -    «Аеліта»
5. «Маяк»        -    «Чорнява»
6. «Черемош»     -    «Чайка»
7. «Тризуб»        -    «Рибниця»

II тур 08.05 (неділя), 13:00
8. ФК «Келихів»     -    «Рибниця»
9. «Чайка»         -    «Тризуб»
10. «Чорнява»     -    «Черемош»
11. «Аеліта»         -    «Маяк»
12. «Січовик»     -    «Ст. Сеньйора»
13. ФК «Ганьківці»     -    «Юність»
14. «Факел»        -    «Кулачин»

III тур 15.05 (неділя), 13:00
15. «Кулачин»     -    ФК «Келихів»
16. «Юність»     -    «Факел»
17. «Ст. Сеньйора»    -    ФК «Ганьківці»
18. «Маяк»         -    «Січовик»
19. «Черемош»     -    «Аеліта»
20. «Тризуб»        -    «Чорнява»
21. «Рибниця»    -    «Чайка»

19.05 (четвер), 18:00
Кубок району
Попередній етап

IV тур 22.05 (неділя), 13:00
22. ФК «Келихів»    -    «Чайка»
23. «Чорнява»    -    «Рибниця»
24. «Аеліта»        -    «Тризуб»
25. «Січовик»    -    «Черемош»
26. ФК «Ганьківці»    -    «Маяк»
27. «Факел»        -    «Ст. Сеньйора»
28. «Кулачин»    -    «Юність»

26.05 (четвер), 18:00
Кубок району
1/8 фіналу
(перші матчі)

V тур 29.05 (неділя), 13:00
29. «Юність»        -    ФК «Келихів»
30. «Ст. Сеньйора»    -    «Кулачин»
31. «Маяк»        -    «Факел»
32. «Черемош»    -    ФК «Ганьківці»
33. «Тризуб»        -    «Січовик»
34. «Рибниця»     -    «Аеліта»
35. «Чайка»        -    «Чорнява»

02.06 (четвер), 18:00
Кубок району
1/8 фіналу

(матчі-відповіді)

VI тур 05.06 (неділя), 13:00
36. ФК «Келихів»    -    «Чорнява»
37. «Аеліта»        -    «Чайка»
38. «Січовик»    -    «Рибниця»
39. ФК «Ганьківці»    -    «Тризуб»
40. «Факел»        -    «Черемош»
41. «Кулачин»    -    «Маяк»
42. «Юність»        -    «Ст. Сеньйора»

VII тур 09.06 (четвер), 13:00
43. «Ст. Сеньйора»    -    ФК «Келихів»
44. «Маяк»        -    «Юність»
45. «Черемош»    -    «Кулачин»
46. «Тризуб»        -    «Факел»
47. «Рибниця»    -    ФК «Ганьківці»
48. «Чайка»        -    «Січовик»
49. «Чорнява»    -    «Аеліта»

VIII тур 12.06 (неділя), 13:00
50. ФК «Келихів»    -    «Аеліта»
51. «Січовик»    -    «Чорнява»
52. ФК «Ганьківці»    -    «Чайка»
53. «Факел»        -    «Рибниця»
54. «Кулачин»    -    «Тризуб»
55. «Юність»        -    «Черемош»
56. «Ст. Сеньйора»    -    «Маяк»

IX тур 19.06 (неділя), 13:00
57. «Маяк»        -    ФК «Келихів»
58. «Черемош»    -    «Ст. Сеньйора»
59. «Тризуб»        -    «Юність»
60. «Рибниця»    -    «Кулачин»
61. «Чайка»        -    «Факел»
62. «Чорнява»    -    ФК «Ганьківці»
63. «Аеліта»        -    «Січовик»

23.06 (четвер), 18:00
Кубок району
1/4 фіналу
(перші матчі)

X тур 26.06 (неділя), 13:00
64. ФК «Келихів»    -    «Січовик»
65. ФК «Ганьківці»    -    «Аеліта»
66. «Факел»        -    «Чорнява»
67. «Кулачин»    -    «Чайка»
68. «Юність»        -    «Рибниця»
69. «Ст. Сеньйора»    -    «Тризуб»
70. «Маяк»        -    «Черемош»

XI тур 17.07 (неділя), 13:00
71. «Черемош»    -    ФК «Келихів»
72. «Тризуб»        -    «Маяк»
73. «Рибниця»    -    «Ст. Сеньйора»
74. «Чайка»        -    «Юність»
75. «Чорнява»    -    «Кулачин»
76. «Аеліта»        -    «Факел»
77. «Січовик»    -    ФК «Ганьківці»

21.07 (четвер), 18:00
Кубок району
1/4 фіналу
(матчі-відповіді)

XII тур 24.07 (неділя), 13:00
78. ФК «Келихів»    -    ФК «Ганьківці»
79. «Факел»        -    «Січовик»
80. «Кулачин»    -    «Аеліта»
81. «Юність»        -    «Чорнява»
82. «Ст. Сеньйора»    -    «Чайка»
83. «Маяк»        -    «Рибниця»
84. «Черемош»    -    «Тризуб»

XIII тур 31.08 (неділя), 13:00
85. «Тризуб»        -    ФК «Келихів»
86. «Рибниця»    -    «Черемош»
87. «Чайка»        -    «Маяк»
88. «Чорнява»    -    «Ст. Сеньйора»
89. «Аеліта»        -    «Юність»
90. «Січовик»    -    «Кулачин»
91. ФК «Ганьківці»    -    «Факел»

 

Категорія: Документи | Додав: ADMINistrator
Переглядів: 1580 | Завантажень: 10 | Рейтинг: 0.0/0


Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Увійти на сайт
Категорії розділу
Документи [2]
Ми ВКонтакті

Статистика

Всього онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Зараз на сайті: