Пн, 29.04.24, 00:45:11 | Вітаю Вас Гість

Головна » 2012 » Червень » 21 » Кубок району 1/4 фіналу (перші матчі)
Кубок району 1/4 фіналу (перші матчі)
21.06 (четвер), 17:00
Кубок району 1/4 фіналу
(перші матчі)

17. ФК "Вовчківці" (Вовчківці)             -     "Прут" (Прутівка)                      матч перенесено
18. "Єдність" (Балинці)                          -     ФК "Потічок" (Потічок)           7 : 0
19. "Пролісок" (Задубрівці)                    -     ФК "Княже" (Княже)               4 : 1
20.  "Покуття" (Підвисоке)                     -     "Прут" (Видинів)                      0 : 4
Категорія: Сезон 2012 | Переглядів: 1411 | Додав: ADMINistrator | Рейтинг: 4.0/3

Всього коментарів: 9
1 Ultraz_FC-Vovku
0
Був вчора на матчі Підвисока-Видинів,я не розумію як така команда не втратила в чемпіонаті ні одного очка.Підвисока починала матч з 8 гравців і програючи 0:1 мала три виходи один на один і при тому що ще грали футболісти з дубля.Надіюсь що Прут Прутівка даст бій,бо я так бачу що не багато команд дають справжній бій,одні бояться з ними грати а інші просто здають ігри!!!Ну нічого у вас ще попереду гра з Вовками,вони точно дадуть справжній бій!!!!! admin butcher priest

2 maksprut
0
Прутівка точно дасть бій, тут навіть не обговорюється))

3 Ultraz_FC-Vovku
0
Видинів вчора грав у стоячий футбол,ви повинні їх перебігати,бо фізично ви сильніші і у вас хороша команда.Інтересно хто буде судити цей матч?Так що удачі вам,настройтесь на гру і хлопніть тих піжонів!!!

4 maksprut
0
на рахунок суддів - це дуже цікаве питання)
але вже подивимось, що там буде. Але очки відбирати полюбе треба...
доречі як ви зіграли з Пістенем матч відповідь?

5 Ultraz_FC-Vovku
0
Попали 2:0 і матч не дограли.Там суддя просто,я навіть незнаю яким словом його назвати.Я скільки грав у футбол скільки просто бачив різне суддівство но такого я бачив перший раз.Просто в першому таймі десь на 15 хв у нас вже була червона і потім було просто піздєц якийсь всь в одну сторону при чому що вони били по ногах наших футболістів а суддя свистів що фоли були у нас.Так ми і червону заробили нашого футболіста вдарили ззаді по ногах і йому же показав жовту і через пару хвилин тому же футболісту показав другу жовту,а взагалі у нас було 9 жовтих!!!

6 maksprut
0
фігово....
просто якщо б давали суддів які судять область то можливо б не було такого, а тут дають тих хто судить район, вирвалися на такий рівень, побачили бабло та й втратили голову... Так що тут нема чого дивуватися...

7 Ultraz_FC-Vovku
0
Можливо і так але просто жалко наших футболістів що вони так получали по ногах,а їм ще завтра грати.Таким самим макарим тим п....м з Пістиня треба було взяти 11 старих гуцулів дати їм бутилку самогонки і щоб вони просто змогли відстояти два тайми і все а суддя ітак все зробить!!!Цей Пістинь з своїми суддями дуже сильно нагадує команду з нашого району...Але те що творять наші судді в чемпіонаті це квіточки проти того що творив суддя в Пістині!!!